Главная

/

Рулонні штори

Рулонні штори

Тканинні ролети вже давно зарекомендували себе як зручна й сучасна альтернатива класичним віконним фіранкам.


Вони чудово справляються із завданням захисту приміщення від яскравих променів сонця та виглядають досить стильно.


Для покупки рулонних штор та замовлення професійної установки ви завжди можете скористатися послугами компанії АМТЕХ.

Що потрібно знати про тканинні ролети?

Якщо розглядати тканинні ролети на вікна з погляду конструкції, вони включають кілька елементів. Йдеться про полотно, захисний короб, напрямні та спеціальні фіксатори, які захищають полотно від рухів по вертикалі. Коли регулюється довжина, полотно намотується на вал або навпаки розправляється.

Затребуваність та поширеність таких виробів багато в чому пов'язана з тим, що вони виконують відразу кілька завдань у вигляді:

 • 1. Захисту вікна. Кімната захищається від зайвих глядів з вулиці та сонячних променів.
 • 2. Презентабельного зовнішнього вигляду. В наявності є безліч моделей, які виконані з різних матеріалів, що відрізняються за кольором і текстурою. Є варіанти як із малюнками, так і однотонні.
 • 3. Поліпшення показників теплоізоляції, що дозволяє підтримувати в кімнаті оптимальний мікроклімат та виключає різкі температурні перепади влітку та навесні.
  Звичайні штори виконують лише частину цих завдань, займають набагато більше місця та потребують регулярного догляду. Не дивно, чому з кожним роком все більше людей роблять вибір на користь тканинних ролетів.

Переваги тканинних ролетів

Сьогодні тканинні ролети мають величезний попит, а все завдяки їх незаперечним перевагам:

 • Тканина рулонних штор має брудовідштовхувальні властивості, тому завжди виглядає свіжо та чисто. Навіть через довгі роки полотно не вигорить, чого точно не скажеш про стандартні штори.
 • Рулонні штори дуже легко керуються, особливо якщо це тканинні ролети з електроприводом.
 • Завдяки різноманітності тканин не важко визначитися з оптимальним дизайном для свого інтер'єру.
  Прийнятна ціна, а все тому, що полотно ідеально відповідає віконному отвору та виготовляється згідно з його параметрами.

Ще одна перевага полягає в тому, що тканинні ролети займають мінімум простору, чим точно не можуть похвалитися портьєри або класичні штори. Це особливо актуально для невеликих приміщень, де портьєри справді можуть забрати солідний обсяг простору. Якщо кімната досить велика, рулонні штори можна використовувати як доповнення з класичними – в результаті інтер'єр стане більш цілісним.

КАЧЕСТВЕННАЯ РАБОТА ЗА РАЗУМНУЮ ЦЕНУ

Мы всегда стараемся предложить нашим заказчикам лучший вариант за умеренную плату

Основні різновиди тканинних ролетів

Перед купівлею тканинних ролетів необхідно приділити особливу увагу рулонному механізму. Існують відкриті та закриті моделі. У перших відсутній короб, а в основі знаходиться валик, на який намотується тканинне полотно. Також сюди входять нижні планки та напрямні елементи. Усі моделі такого типу працюють за одним принципом незалежно від форми кронштейна, розміру валика та нижньої планки.

 • 1. Що стосується закритих варіантів, то, крім стандартних складових, вони доповнені коробом, в якому знаходиться рулон тканини. Одна з головних переваг короба полягає у фіксації матеріалу та його захисті від провисання. Це вкрай актуально для вікон, які часто розташовуються в режимі під нахилом – у такому разі тканина прилягає до скла без будь-яких деформацій.
 • 2. Якщо говорити про принцип роботи рулонних штор, він може здійснюватися вручну або автоматично. У першому випадку для розблокування полотна потрібно потягнути за стрічку або шнур.
 • 3. Тканинні ролети з електроприводом вважаються зручнішими, тому що в даному випадку керування виконується кнопками на пульті.

Де можна купити та замовити установку тканинних ролетів?
Компанія «АМТЕХ» пропонує вашій увазі якісні та сучасні рулонні штори, які виготовляються індивідуально на замовлення під параметри віконного отвору. Наші фахівці приїдуть і зроблять всі необхідні виміри, а після закінчення виробництва повернуться для встановлення тканинних ролетів, з якими ваше приміщення стане не тільки захищеним сонячним промінням, але й біль стильним. Для отримання більш детальної інформації телефонуйте нашим менеджерам за вказаним на сайті телефону – вони проконсультують вас та нададуть інформативні відповіді.
Читати російською