регулировка пластикового окна
Главная

/

Регулювання металопластикових вікон

Регулювання металопластикових вікон

Добротні, зручні та естетично привабливі металопластикові вікна давно і ґрунтовно заполонили споживчий ринок. Одного разу встановивши такий виріб, власник отримує спокій і стабільність на довгі роки.


Але існує одна процедура, про яку не варто забувати – це регулювання пластикових вікон. Оскільки вироби розподіляються на два основні сегменти – вартісні та бюджетні, налаштовувати їх слід з різною частотою. У першому випадку достатньо одного разу на рік, у другому – краще проводити регулювання металопластикових вікон двічі (як правило, це роблять у період міжсезоння).


Де б ви не проживали – в Києві, Харкові чи Білій Церкві, налаштування систем скління було і залишається затребуваною послугою. Процедуру не завжди допустимо робити самостійно – розумніше звернутися по допомогу до фахівців.

регулировка окон

Регулювання металопластикових вікон у Білій Церкві

регулировка окон

Перше, що зробить фахівець – проведе діагностику віконної системи. Металопластикові вікна не завжди виходять з ладу через недостатнє або неправильне регулювання – нерідко цьому сприяють інші поломки та неполадки. Місія майстра – з'ясувати, у чому саме справа. Якщо ви мешкаєте у Білій Церкві, звертайтеся до наших фахівців, які проведуть попередню діагностику, а потім, за її результатами, якщо буде потрібно – регулювання пластикового вікна.

регулировка пластиковых окон

Самостійне регулювання систем скління небажане з огляду на низку причин:

  • 1. В першу чергу, для цього знадобиться відповідний інструментарій – у майстрів-монтажників такий набір завжди при собі, а звичайний користувач змушений буде його придбати (покупка не з дешевих, тому має сенс, тільки якщо постійно займатися ремонтом та регулюванням систем ПВХ).
  • 2. По-друге, у вікон від конкретних виробників відрізняються фурнітурні вузли та принципи їх регулювання – отже, потрібно бути обізнаним у технічних нюансах, що можливо, тільки маючи базу знань та багатий досвід роботи.
  • 3. Третє – при регулюванні бюджетних металопластикових вікон можна зіткнутися з певними несподіванками, що поставлять власника виробу в глухий кут. Звернувшись до майстра, ви заощадите час, нерви і гроші, оскільки не доведеться міняти фурнітуру або склопакети після невдалого непрофесійного регулювання.

Врятуйте наші вікна В яких випадках регулювання дійсно потрібне

Регулювання пластикового вікна необхідне, якщо спостерігаються такі негативні ознаки:

  • • Відчутні протяги Наявність продування, як правило, свідчить про порушення герметичності металопластикового вікна. Регулювання допоможе впоратися з проблемою, хоча, можливо, додатково знадобиться заміна ущільнювача, який з роками розтріскується і стає непридатним. Чи достатньо регулювання, щоб привести пластикове вікно у норму, з'ясується відразу після діагностики. Майстри, які працюють у філії нашої київської компанії в Білій Церкві, впораються з завданням швидко і якісно.
  • • Спостерігаються затирання Якщо на віконній рамі видно сліди тертя та характерні шорсткості, це означає, що необхідне регулювання притиску. Процедуру проводять як по вертикалі, так і по горизонталі.
  • • Проблеми з експлуатацією. Якщо ручка заклинює або прокручується, то швидше за все, потрібно регулювання вікна з металопластику. Але бувають випадки, що фурнітурний елемент доводиться міняти повністю – це, знову ж таки, з'ясовується безпосередньо після ретельного огляду. Проживаєте в Білій Церкві? Тоді замовте регулювання вікон у нас, і ви не пошкодуєте!
регулировка стеклопакетов

Після регулювання вікна майстер змаже все фурнітурні вузли, що дозволить їм працювати більш плавно і коректно.

КАЧЕСТВЕННАЯ РАБОТА ЗА РАЗУМНУЮ ЦЕНУ

Мы всегда стараемся предложить нашим заказчикам лучший вариант за умеренную плату

Коли регулювання вікон не допомагає

Існує декілька випадків, коли регулювання металопластикових вікон виявляється марним. Саме тому майстри нашого сервісного центру в Білій Церкві спочатку уважно обстежують конструкцію, щоб усунути проблему найбільш ефективно та оперативно.

регулировка окон пластиковых
  • 1. Технологічні огріхи. Перша і найголовніша причина розбалансування – порушення технології збірки металопластикового вікна. В цьому випадку виріб починає прискорено просідати і заклинювати. Таким чином, регулювальний ресурс вичерпується набагато швидше, за 1-3 роки.
  • 2. Некондиційний виріб Друга причина – економія виробника, зокрема, на комплектуючих ПВХ вікон. При цьому недосвідченому споживачеві зовні здається, що вікно цілком якісне. У зазначеному випадку регулювання іноді зовсім неможливе.
  • 3. Скінчився термін експлуатації Якщо склопакети або фурнітура виробили ресурс, покладений по гарантії, то регулювання вікон не завжди врятує ситуацію. Наприклад, у якісних замків та інших деталей металопластикових систем скління термін служби в середньому становить 10 років. Але це не означає, що після зазначеного часу вікно обов'язково вийде з ладу – якщо систематично проводити регулювання, змащувати важливі вузли виробу, звертатися до фахівців, не намагаючись самостійно провести ремонт, то фурнітура прослужить набагато довше.

Колектив майстрів, які працюють у нашій компанії, розташованій в Білій Церкві, надає послуги з ремонту, монтажу та регулювання пластикових вікон. З нами завжди тепло, комфортно та надійно!

Читати російською